Cilt Bakımı

Güzelliğinizi Taçlandırıyoruz..

Dermapen

Dermapen

Dermapen bir diğer adıyla microneedling/mikroiğne, günümüzde çokça tercih edilen bir cilt yenileme işlemidir. Bu uygulama ile kolajen üretimini artırarak kırışıklıkların, ciltteki ince çizgilerin görünümünün azaltılması, ciltte gençleşme ve canlandırma amaçlanır.

Hydro Facial

Hydro Facial

Cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi ve siyah nokta işlemlerinin yapıldığı “Anti aging” bakımdır. Herhangi bir iğne yada benzeri acı, ağrı veren enjeksiyonlar kullanılmamaktadır.

Medikal – Profesyonel Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı

Profesyonel Medikal cilt bakımı uygulamasında öncelikle cilt analizi ile cildin ihtiyaçlarının belirlenmesi sağlanır. Cilt yağ, makyaj artıkları vs. etkenlerden temizlenerek peeling için sağlıklı bir ortam oluşturulur ve uygulama gerçekleştirilir.

Karbon Peeling

Karbon Peeling

Çok koyu renkli cilt tonuna sahip kişilerde de lazer epilasyon uygulamasının yapılmasını sağlayan lazer teknolojisi karbon sıvısı beraberinde gerçekleştirilen ve leke tedavisi, gözenek küçültme, cilt sıkılaştırma benzeri cilt yenileyici işlemlerde kullanılan bir uygulamadır.

Dövme Silme

Dövme Silme

Dövme silme cihazımız ürettiği lazer enerrjisi deriye renk veren pigmentler tarafından emilir. Pigment deformasyona uğrar ve dağılır. Pigmentin dağılan parçaları doğal yollarla vücuttan atılır.