İğneli Epilasyon

Güzelliğinizi Taçlandırıyoruz..

En etkili epilasyon türü olarak niteleyebileceğimiz iğneli epilasyon uygulaması, lazer epilasyonun dahi etkili olamadığı ince tüyler, açık renkli tüyler ve beyaz tüylerde dahi etkili olabiliyor. Zaten bu yönüyle iğneli epilasyonun genellikle diğer epilasyon yöntemlerine başvurduğu halde istediği sonucu alamayanlar ve daha etkili bir sonuç isteyenler için son derece ideal bir seçenek oluşturduğu söylenebilir. uygulanması kritik derecede önem taşıyan iğneli epilasyon işlemi, kişiye özel steril iğneler aracılığıyla kıl folikülüne girilerek akım verilmesi ve bu yolla kıl kökünün yakılması esasına dayanıyor. Bursa İğneli Epilasyon Kıl kökünün yakılması sonrasında ise özel bir epilasyon cımbızı ile kıllar pratik bir şekilde çekilebiliyor.
Her bir kıl için tek tek uygulanan bu işlem süresince uygulamanın en doğru şekilde yapılmış olması gerekiyor. Üstelik tahmin edebileceğiniz gibi iğneli epilasyonun uygulandığı ortamda hijyen de büyük bir önem taşıyor. Hijyen koşullarının sağlanmadığı merdiven altı yerlerde işlem sonrasında istenmeyen sonuçlar doğabileceği gibi iğneli epilasyonla ilgili beklentilerin de karşılıksız kalabilmesi söz konusu olabiliyor.
Doğru bir şekilde uygulandığında ise vücut kıllarından kurtulmak için en etkili yöntemin iğneli epilasyon olduğunu savunmak yanlış olmayacaktır. Modern teknolojilerin kullanıldığı iğneli epilasyonda istenen sonuca ulaşmada hiç şüphesiz ki uzman yeteneğinin de etkili bir faktör olduğunu söylemek gerekiyor. Dolayısıyla işinin ehli olduğundan emin olmadığınız kişilere iğneli epilasyon konusunda güvenmemenizi tavsiye ederiz.